Sıkça Sorulan Sorular

InterpretME nedir?


InterpretME, canlı tercümanlık hizmeti sağlamak için Video Remote Interpreting (VRI) yani Videolu Uzaktan Tercümanlık olarak bilinen modern teknolojinin gücünü kullanan bir mobil uygulamadır.

InterpretME, aynı odada bulunup iletişim kurma ihtiyacı bulunan ancak aynı dili konuşamayan kişiler arasında etkili iletişim sağlamak için tüm dil engellerini ortadan kaldırır ve bütün bunları sadece bir butona basılmasıyla gerçekleştirir.
InterpretME’nin arkasında kim var?


InterpretME, yirmi yıldan daha fazla süreyle gururlu bir hizmet geçmişine sahip TGMC ve TRANS Gulf UK'ye (www.transgulfme.com) bağlıdır.

TGMC'nin tüm dünyada kendi ana dilini konuşan geniş tercüman ekibini kullanan InterpretME, bir butona basılmasıyla organizasyonunuza birinci sınıf mobil tercümanlık hizmeti sunar.
InterpretME'yi şu anda kim kullanıyor?


InterpretME, istek üzerine tercümanlık hizmeti vermek üzere şu anda kurum içi çevirmenlerin olmadığı hastaneler, İngiltere'de göçmen büroları ile ABD'de farklı devlet daireleri ve kolluk kuvvetleri tarafından kullanılmaktadır.
InterpretME ne kadar etkin?


Dakika bazında kullandıkça öde hizmeti sunması nedeniyle InterpretME aracılığıyla VRI'nın kullanılması geleneksel tercümanlık olanaklarından daha maliyet etkindir. InterpretME aynı zamanda, iş akışınızın daha etkili olmasını mümkün kılan müşterilerinize dönüş süresini azaltacak şekilde bir organizasyonun tercümanlık için (içeriye veya dışarıdan) sunacağı dillerin kapsamını da genişletir.
Organizasyonum neden InterpretME kullanarak tasarruf eder?


InterpretME öncelikle geleneksel tercümanlık yöntemlerinden daha maliyet ekindir, çünkü standart bir tercüme bürosu, bir tercümana ne kadar süreyle ihtiyaç duyacağınızdan bağımsız olarak kurum içi tercüman sağlanması için asgari yarım günlük ücret talep eder. Ancak, InterpretME kullanarak yalnızca ihtiyaç duyduğunuz süre için ödeme yaparsınız ve bu da organizasyonunuz için önemli miktarda tercümanlık maliyetlerinde tasarruf sağlamanız demektir.
InterpretME organizasyonuma nasıl zaman kazandırabilir?


InterpretME anlıktır ve dolayısıyla rezervasyon yapmadan gelen müşterileriniz olması durumunda önceden tercümanlık için rezervasyon yapma ve bekleme sürelerine ihtiyaç duymadan tercümanlık hizmeti almanızı kolaylaştırır. Bu da organizasyonunuz için önemli oranda zaman ve nihayetinde maliyet tasarrufu sağlar.
InterpretME kaç dilde hizmet sunuyor?


InterpretME şu anda İngilizce, Arapça, Almanca, Polonyaca, Türkçe, İspanyolca, İtalyanca, Yunanca, Urduca, Farsça, Rusça, Tacikçe, Hintçe, Slovakça, Vietnamca, Çince, İgbo dili ve çok daha fazlası olmak üzere 60 dilde hizmet sunmaktadır
InterpretME 7/24 bir hizmet midir?


InterpretME aracılığıyla tercümanlık hizmeti, bulunduğunuz zaman diliminden bağımsız olarak organizasyonunuzun standart çalışma saatlerinde kullanılabilir olacaktır.

Ancak, normal çalışma saatlerinizin dışında tercümanlık hizmetini ayarlamak için sadece 24 saat önceden rezervasyon yapmanız yeterlidir. Ofis saatleri dışında sağlanan hizmetler minimum 30 dakika oranında ücrete tabi olacaktır.
InterpretME'yi kullanmak için hangi ekipmanlara ve internet hızına sahip olmalıyım?


InterpretME diğer mobil iletişim uygulamaları gibi çalışır. Bu yüzden, geniş bant internet bağlantısı erişimi olan akıllı telefon, tablet, dizüstü veya PC'ye sahip herhangi bir istasyon servisimize bağlanabilir. Ancak, kesintisiz bir hizmet deneyimi için minimum 1.5 mbps (indirme ve yükleme) hızına sahip olmanızı tavsiye ediyoruz.
Çevirinin kalitesine ve doğruluğuna nasıl güvenebilirim?


InterpretME yirmi yıldan daha fazla süreyle gururlu bir hizmet geçmişine sahip TGMC ve TRANS Gulf UK'ye (www.transgulfme.com) bağlıdır. InterpretME, TGMC'nin tüm dünyada kendi ana dilini konuşan geniş tercüman ekibini kullanır. Bu tercümanlar, müşterilerimize hizmet sunmadan önce kalite kontrolü maksadıyla çok sıkı bir incelemeden geçirilirler.
InterpretME'yi nasıl kullanabilirim?


InterpretME, iTunes veya Play Store'dan indirilebilir. InterpretME'yi ilk defa kurduğunuzda kayıt sayfasına yönlendirileceksiniz. Kayıttan sonra 24 saat içinde bir hoş geldin paketi alacaksınız ve bu paket, ücret oranları ve kılavuzlar dâhil hizmet anlaşmamızın detaylarını içerecektir. Hüküm ve koşullarımızı kabul etmenizin ardından size InterpretME sistemine giriş detaylarınız gönderilecektir. Böylece hesabınızı etkinleştirip dil tercihinize göre tercümanlık hizmetini anında kullanmaya başlayabilirsiniz.
Standart paketlerinizde sunduğunuz zamandan daha fazlasına ihtiyaç duyarsam?


InterpretME'nin standart paketleri, tercümanlık gereksinimlerinizi karşılamazsa 24 saat önceden rezervasyon yapmak için uygulama üzerinden basit bir şekilde bizimle irtibata geçiniz.

Lütfen iki saati aşan oturumların iki tercüman rezervasyonu gerektireceğini göz önünde bulundurun.

+971 6 568 0171 | +971 50 632 7316

www.interpretmeapp.com

Email:  info@interpretmeapp.com

© 2020 TGMC

 All rights Reserved

  • Facebook - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • LinkedIn - White Circle
  • YouTube - White Circle
  • Google Play - White Circle
  • Apple Music - White Circle