Trans Gulf Management Consultants

InterpretME yirmi yıldan daha fazla süreyle gururlu bir hizmet geçmişine sahip TGMC ve TRANS Gulf UK'ye bağlıdır.

TGMC son üç yıldır yaptığı çalışmalarının sonucunda dünyanın dört bir yanındaki ana dilde tercüme yapan uzman ve profesyonel ekibinden aldığı güçle InterpretME’yi geliştirmiştir.  InterpretME, sadece bir tuşa basarak kamu kurumları ve özel kuruluşlara birinci sınıf tercümanlık hizmeti sunmaktadır.

 ​Daha fazla bilgi için web sitemizi ziyaret edin: www.transgulfme.com 

Yönetim Ekibi

Sahar Haffar Moussly

Kurucu ve CEO

Sahar, tutkulu ve uzman bir dilbilimci olup, aynı zamanda İngiltere sertifikalı ve onaylı simultane tercümandır. Bu kapsamda Sahar, sektörü çok iyi tanımakta ve iş yaşamına da bu deneyimini yansıtmaktadır. Sahar ayrıca, dünyanın en büyük medya kuruluşlarında çalışmıştır.

AlArabiya News ve Dubai TV kanalları için canlı tercümanlık, İngiltere’deki Reuters Haber Ajansı ve Middle East Digest için çevirmenlik Sahar’ın çalıştığı kuruluşlara bazı örnekler olarak verilebilir.

Sahar, sektörün en iyi meziyetlerine sahip olarak edindiği tecrübesi sayesinde tercümanlık sektöründe önemli bir yer edinmiştir. Kendisine hala birçok dünya çapında üst düzey müşterilerden tercümanlık talepleri gelmeye devam etmektedir.

Saadi Moussly

Genel Müdür

Saadi, işletme bilgisi ve geniş tecrübesi sayesinde şirketin tüm faaliyet alanlarını kontrol ederek TGMC’nin yaklaşık 20 yıldır başarılı bir şekilde faaliyetlerine devam etmesini sağlamaktadır.  

Saadi’nin Londra’dan Romanya’ya kadar uzun bir iş deneyimine sahip olması, finans ve idari de dahil olmak üzere tüm departmanlarla yakın bir şekilde çalışması anlamına gelmektedir.

Saadi, yaptığımız işlerde müşterilere en iyi hizmeti verebilmemiz için organizasyonun sorunsuz çalışmasını ve TGMC’nin yapısının sağlam temellerde devam etmesini temin etmektedir.

Maya Haslam

Müdür Yardımcısı

Maya, CEO ile birlikte çalışarak, operasyonların sorunsuz bir şekilde yürütülmesini temin etmektedir. Bu çerçevede Maya; tanıtım, pazarlama, marka yönetimi ve kurumsal iletişim alanlarında üst düzey tecrübeye sahip bir iletişim uzmanıdır. Maya, Körfez bölgesinde 20 yıllık tecrübeye sahip olup 2006’dan beri de TGMC bünyesinde hizmet vermektedir. Bölgenin iş kültürüne hâkim olması, Maya’nın yönetim danışmanlığı yeteneğini çok değerli kılmaktadır.

Mona Moussly

Kıdemli Proje Yöneticisi

Mona, faaliyet hizmetleri departmanını yönetmekte; her şeyi baştan sona kontrol ederek, hizmetlerimizin hatasız bir şekilde müşteriye sağlanmasını temin etmektedir. Mona, gazetecilik ve halkla ilişkiler geçmişi kapsamında, daha önce Huffington Post, Sky News, Al Arabiya ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı’nda çalışmıştır.

Mona, TGMC’de çalıştığı süre boyunca birçok üst düzey faaliyeti yönetmiş, mükemmel proje planlama ve yönetim yeteneği sayesinde hizmetlerimizin etkin koordinasyonu ve yüksek kalitede müşteriye sağlanmasını temin etmiştir.

Müşterilerimizin bize olan güveninden dolayı gururluyuz.

Birçok üst düzey kamu kurumu ve özel kuruluşlar, tercümanlık hizmetimize son derece güvenmektedirler. 20 yıldır, 1000’den fazla konferans ve toplantıda konuşmacıların fikirlerini en iyi şekilde tercüme ederek ve farklı alanlarda ve dillerde binlerce kontrat ile dokümanı çevirerek üst düzey çevirmelik hizmeti sunduk.

+971 6 568 0171 | +971 50 632 7316

www.interpretmeapp.com

Email:  info@interpretmeapp.com

© 2020 TGMC

 All rights Reserved

  • Facebook - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • LinkedIn - White Circle
  • YouTube - White Circle
  • Google Play - White Circle
  • Apple Music - White Circle